Ochutnávkový balíček "Infinitum"

€51 –23 %
TP3x
€51 –23 % €39 / kartón €6,50 / 1 ks
Skladom (>5 kartón)

2x Infinitum Grillo

2x Infinitum Montepulciano d’Abruzzo

2x Infinitum Primitivo

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinitum Grillo 
 
Infinitum Grillo očarí svojou jasne zelenožltou farbou a sviežim buketom broskýň, marhúľ a exotického citrusového ovocia. Živé tóny tropického ovocia a osviežujúce limetky odhaľujú komplexnosť s každým dúškom. Živá sviežosť a minerálny podtón dodávajú krásny rozmer a výsledkom je elegantný povrch. Vznešené majstrovské dielo, ktoré stelesňuje talianske vinárske umenie. 
 
 
 
Infinitum Montepulciano d’Abruzzo 
 
Infinitum Montepulciano d'Abruzzo obklopuje svoju sýto rubínovo červenou farbou a vôňou šťavnatých čiernych čerešní, zrelých sliviek a jemnej korenitosti. S každým dúškom ožíva celé telo Montepulciana so zvodnými príchuťami tmavého ovocia, ako sú černice a čučoriedky, harmonicky prelínané s nádychom vanilky a nádychom kakaa. Štruktúra trieslovín je pevná, ale pružná a dodáva vínu hodvábnu textúru. Dochuť je intenzívne ovocná a korenistá. Krásne víno, ktoré v každom dúšku zachytáva podstatu tohto ikonického talianskeho hrozna. 
 
 
 
Infinitum Primitivo 
 
Infinitum Primitivo prekvapí sýto rubínovo červenou farbou. Tento buket sa otvára zvodnými vôňami zrelých černíc, čiernych čerešní a nádychom korenitosti, so slnkom zaliatymi vinicami, ktoré sa zreteľne odrážajú. Plné telo Primitiva sa objaví s každým dúškom, so sviežou chuťou tmavého ovocia, ako je slivka a čučoriedka, harmónia zmiešaná s náznakmi vanilky a jemným dotykom duba. Plné telo a jemné, pevné triesloviny vedú k dlhotrvajúcej dochuti, kde s každým dúškom rezonuje teplo a vášeň Apúlie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochutnávkový balíček
Druh vína: Suché víno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: