Ako nakupovať

REGISTRÁCIA/PRIHLÁSENIE

Vytvoriť účet

Ešte nemáte vytvorený účet? Tak neváhajte! Ponúka množstvo výhod a možností. Napríklad pri objednávkach nemusíte znovu zadávať všetky údaje alebo môžete nahliadať do histórie Vašich objednávok. 

Prihlásenie
V prípade, že ste prihlásený v našom obchode, môžeme Vás lepšie informovať o našich ponukách.
Problémy s prihlásením? Uistite sa, že e-mailová adresa, ktorú ste zadali bola správna.
"E-mailová adresa neznáma" znamená, že ešte nemáte vytvorený účet. V prípade, že ste sa zaregistrovali do nášho e-mailového spravodaja, neznamená to, že na vinovyhodne.sk máte taktiež účet.
"Emailová adresa je už používaná" znamená, že účet s Vašou e-mailovou adresou bol už založený.
Získate e-mail s odkazom pre zmenu starého, zabudnutého hesla.   

Úprava údajov
V prípade, že chcete zmeniť akékoľvek údaje na stránkach Vášho osobného účtu, kliknite na „Upraviť údaje“.

Newsletter
Prostredníctvom nášho bezplatného newsletteru budete ako prvý informovaný o našich ponukách, nových vínach, špeciálnych akciách a iných zaujímavých novinkách.
Priania/sťažnosti
Máte prianie alebo sťažnosť ohľadom našich služieb? Neváhajte nás kontaktovať! Váš názor je pre nás dôležitý! Iba tak môžeme zlepšovať ponuku, sortiment, služby a iné.

Svoje otázky, pripomienky, pochvaly či sťažnosti posielajte e-mailom na adresu info@vinovyhodne.sk alebo poštou na adresu:
The Food Experience s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

Uveďte vždy svoje meno, adresu a číslo zákazníka, resp. číslo objednávky.
Akonáhle prijmeme Váš e-mail/dopis, zašleme Vám potvrdenie. Konečnú odpoveď obdržíte do piatich pracovných dní.

DODACIE PODMIENKY

Doručenie
Tovar doručujeme ZADARMO nad 60 Eur. V prípade, že tovar z Vašej objednávky momentálne nie je na sklade, budeme Vás kontaktovať ohľadom doručenia. V prípade, že pre Vás dodacia lehota nebude prijateľná, Vaša objednávka bude automaticky zrušená. 

Ponuka a cena
Ponúkame vína za najnižšiu možnú cenu, pretože nemáme vlastné sklady, degustačné miestnosti, neorganizujeme ochutnávky. Taktiež nemáme žiadnych zástupcov alebo predajcov vo vinárskych oblastiach. Takýmto spôsobom môžeme robiť to, za čím si stojíme – ponúkať renomované vína za extrémne nízku cenu.


Nesprávne doručenie
Napriek tomu, že robíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku doručili včas a správne, niekedy sa môže niečo pokaziť. Obdržali ste nesprávne víno? Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom info@vinovyhodne.sk alebo telefonicky na+420 777 773 801. Chybu napravíme čo najrýchlejšie!


REKLAMÁCIA

Víno nie je v poriadku?
Vo výnimočných prípadoch sa víno môže pokaziť nesprávnym plnením do fliaš a obsahuje tzv. "korok". Korkovú chuť vína spôsobia baktérie alebo plesne, pre ktoré je charakteristický zatuchlý zápach. Víno taktiež horko chutí. Korkovú chuť môžu mať vína aj so závitovým uzáverom.

Máte podozrenie, že ste od nás obdržali pokazené víno? Pokiaľ je druhá fľaša v poriadku, pošleme Vám dobropis na pokazenú fľašu. V prípade, že ani druhá nie je v poriadku, kontaktujte nás a my Vám vrátime celú čiastku.

Reklamácia a vrátenie tovaru
Nechutí Vám zakúpené víno? Nevadí! Ostatných 5 fliaš zabaľte do pôvodného obalu a kontaktujte nás e-mailom na info@vinovyhodne.sk alebo na telefónnom čísle +420 777 773 801. Kuriér spoločnosti vyzdvihne tovar na Vami uvedenej adrese. Prosíme Vás, aby ste neposielali tovar iným spôsobom, je krehký a iný prepravca by ho mohol poškodiť. Náklady na vrátenie tovaru hradí predávajúci. Po doručení tovaru späť k nám na adresu Vám budú do 14 dní vrátené peniaze. V prípade, že ste tovar platili prostredníctvom dobierky, pri vrátení tovaru priložte k zásielke číslo účtu, na ktorý Vám budú peniaze vrátené.
Reklamácia sa nevzťahuje na škody spôsobené nevhodným skladovaním alebo zaobchádzaním s tovarom so strany zákazníka.

Odstúpenie od zmluvy
Ako spotrebiteľ máte právo odstúpiť od zmluvy v lehote 14 dní v súlade s Občianskym zákonníkom. Lehota plynie odo dňa uzavretia kúpnej zmluvy.
Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Poškodený tovar
V prípade, že obrdžíte rozbitú, otvorenú alebo inak poškodenú fľašu, neodkladne nás kontaktujte a my Vám zašleme novú zásielku.


PLATBA
Možnosti platby
Zabezpečené platby sú u nás samozrejmosťou. Ponúkame Vám nasledujúce možnosti:

  • GoPay platba platobnou kartou
  • Platba kreditnou kartou sa nachádza v poslednom kroku objednávky
  • Platba na dobierku, k platbe za tovar dochádza v momente prevzatia tovaru od kuriéra. 

Spoločnosť
The Food Experience, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00  Praha 1
IČ:28954718
DIČ:4120012413
IČ DPH: SK4120012413

ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Zákaznícka linka
Víno Výhodne
Od pondelka do piatku 09:00 – 16:00
Telefónne číslo: +420 777 773 801
E-mail: info@vinovyhodne.cz 

Poštová adresa
The Food Experience s.r.o.
Wuchterlova 1
160 00 Praha 6
IČ: 28954718
DIČ: CZ28954718