O nás

Výhodné ponuky vína

Internetový obchod Víno Výhodne prevádzkuje spoločnosť The Food Experience s.r.o, ktorá sa špecializuje na predaj vína a kávy. Okrem e-shopu vinovyhodne.sk a vinovyhodne.cz prevádzkuje spoločnosť The Food Experience s.r.o. aj internetový obchod kavavyhodne.cz, ktorý ponúka vysokokvalitnú kávu za najlepšie možné ceny.

 

Záruka najlepšej ceny

Internetový obchod Víno Výhodne prichádza každú stredu o 7:00 s novou bezkonkurenčnou týždennou špeciálnou ponukou (až do -60 % z bežnej maloobchodnej ceny). Garantujeme vám, že vína z tejto ponuky nenájdete lacnejšie nikde inde v Slovenskej republike! Táto záruka sa vzťahuje len na cenu pri kúpe celého kartónu (6 fliaš) výrobku.

 

Získajte víno ZADARMO!

Našli ste naše víno vrátane dopravy v akomkoľvek e-shope na Slovensku lacnejšie ako v našej špeciálnej týždennej ponuke?

V prípade, že nájdete naše víno lacnejšie ako v našej týždennej ponuke, napíšte nám, v ktorom e-shope a my vám pošleme kartón 6 fliaš tohto vína ZADARMO!!! Táto záruka sa vzťahuje len na cenu pri kúpe celého kartónu (6 fliaš) výrobku vrátane nákladov na dopravu.

Týždenné akcie sú vína len na hlavnej stránke so špeciálnou cenou, ktorá je obmedzená len na toto obdobie. Akcia "víno zadarmo" sa nevzťahuje na bestsellery a iné vína.

 

Vždy najlacnejšie

Vďaka veľkej kúpnej sile nášho obchodného partnera, jednej z najväčších vinárskych skupín v Európe s predajom viac ako 200 miliónov fliaš ročne, vám môžeme zaručiť najlepšie ceny.

 

Nízka cena, vynikajúca kvalita!

Máme 10 someliérov, ktorí cestujú po celom svete, aby našli najlepšie vína za najlepšiu cenu. Keďže náš partner nakupuje veľké množstvá, môžeme vám ponúknuť víno za fantastické ceny.

 

Obmedzené zásoby

Keďže každý týždeň máme novú ponuku, máme vždy obmedzené zásoby.

Vypredané = vypredané!