Doprava a platba

DODACIE PODMIENKY

Dodávka

Pri objednávkach nad 60 eur doručujeme tovar ZDARMA.  Ak tovar z vašej objednávky nie je na sklade, budeme vás kontaktovať ohľadom dodania. Ak vám termín dodania nevyhovuje, objednávka sa jednoducho zruší. Tovar dodáva spoločnosť DPD.

 

Ponuka a cena

Vína ponúkame za najnižšie možné ceny, pretože nemáme vlastné sklady, degustačné miestnosti ani neorganizujeme ochutnávky. Vo vinárskych regiónoch tiež nemáme žiadnych zástupcov ani predajcov. Týmto spôsobom môžeme robiť to, za čím si stojíme - ponúkať renomované vína za mimoriadne nízke ceny. Maximálna výška zľavy môže byť 20%.

 

 

Darček pri nákupe

V prípade, že v e-shope ponúkame darček k nákupu, táto ponuka platí vždy do určitého dátumu alebo do vypredania zásob. Vždy skontrolujte, či je v rekapitulácii objednávky uvedený kód darčeka alebo zľavy. Ak tomu tak nie je, okamžite nás kontaktujte.

 

Chybné doručenie

Hoci sa snažíme vašu objednávku doručiť včas a správne, niekedy sa môže niečo pokaziť. Dostali ste nesprávne víno? Kontaktujte nás e-mailom na adrese info@vinovyhodne.cz alebo telefonicky na čísle +420 777 773 801. Chybu čo najskôr opravíme!

 

 

 

PLATBA

 

Možnosti platby

Bezpečné platby sú pre nás samozrejmosťou. Ponúkame vám tieto možnosti:

Platba kreditnou kartou GoPay

-Platba kreditnou kartou je v poslednom kroku objednávky.

Platba na dobierku

-Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru od kuriéra, táto platba je spoplatnená sumou 30 Kč.

 

Čo robiť v prípade neúspešnej platby

-Ak sa platba cez platobný portál Gopay nepodarí úspešne dokončiť, automaticky sa vám ponúkne možnosť platby na dobierku. Ak uprednostňujete platbu kreditnou kartou, vytvorte novú objednávku. Nezaplatená objednávka nie je platná.