Clover Creek Shiraz 2021 Jihovýchodní Austrália

€41,94 –14 %
Clover Creek Shiraz 2021
€41,94 –14 % €35,94 / kartón €5,99 / 1 ks
Skladom (2 kartón)

Shiraz s iskrivou sýto červenou farbou a zmyselnou voňavou bujnou vôňou červeného a čierneho ovocia, kvetinovou a ľahko korenenou. Veľmi plná, mohutná, ale prístupná chuť s tónmi černíc, čerešní, malín, čierneho korenia a čokolády. Dlhý elegantný záver je ovocný s nádychom korenitosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

V posledných rokoch Austrália premenila víno Shiraz z ťažkého vína na dôstojnú náhradu za luxusné vína Rhône, a to je práve Clover Creek Shiraz. Shiraz s iskrivou sýto červenou farbou a zmyselnou voňavou bujnou vôňou červeného a čierneho ovocia, kvetinovou a ľahko korenenou. Veľmi plná, mohutná, ale prístupná chuť s tónmi černíc, čerešní, malín, čierneho korenia a čokolády. Dlhý elegantný záver je ovocný s nádychom korenitosti. 
 
Clover Creek Estate je krásne vinárstvo nachádzajúce sa v oblasti Queensland. To je západne od mesta Brisbane. Je to úžasne zapálená rodinná firma, ktorá sa po štyri generácie venuje poľnohospodárstvu, vrátane kukurice, mliečnych výrobkov, ošípaných a hovädzieho dobytka. Nakoniec pribudla aj vinica a olivový háj. Vinári Clover Creek majú nekonečnú energiu a vášeň na výrobu krásnych austrálskych kvalitných vín. 

Dodatočné parametre

Kategória: Červené víno
Archivácia: 2024
Druh vína: Suché víno
Krajina: Austrália
Obsah alkoholu: 12,5%
Odporúčaná teplota podávania: 16-18 °C
Odporúčané servírovanie: Grilované mäso a zelenina, sviečková
Odroda: Shiraz
Rok: 2021
Typ farby: Červené víno
Uzáver: skrutkovací
Vinárska oblasť: Jihovýchodní Austrália
sada: /clover-creek-shiraz-box/
lahev: /clover-creek-shiraz/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: