Whanau Pacific Sauvignon Blanc 2021

€9,50 –21 %
Whanau Pacific Sauvignon Blanc
€9,50 –21 % €7,50 / ks
Skladom (1 ks)

Lesklá bledožltá farba so sviežim zeleným leskom. Zvodná vôňa citrusov, egreša a jablka Granny Smith. Šťavnaté, živé a ovocné v chuti, plné sladkého žltého grapefruitu, jabĺk a chrumkavých bobúľ so správnou dávkou napätia a osviežujúcou dochuťou. Osviežujúci Sauvignon Blanc z koncentrovaného ročníka 2021. Štýlovo podobný novozélandskému Sauvignonu, ale menej exotický (bez marakuje).

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento ocenený Sauvignon Blanc, plný ovocných dojmov grapefruitu, jabĺk a chrumkavých bobúľ, je vyrobený v rovnakom nezameniteľnom sviežom novozélandskom štýle.

Lesklá bledožltá farba so sviežim zeleným leskom. Zvodná vôňa citrusov, egreša a jablka Granny Smith. Šťavnaté, živé a ovocné v chuti, plné sladkého žltého grapefruitu, jabĺk a chrumkavých bobúľ so správnou dávkou napätia a osviežujúcou dochuťou. Osviežujúci Sauvignon Blanc z koncentrovaného ročníka 2021. Štýlovo podobný novozélandskému Sauvignonu, ale menej exotický (bez marakuje). 100% Sauvignon Blanc. Ideálne ako povzbudzujúci aperitív alebo ako príloha k mäkkýšom. Vhodný na pitie teraz alebo až do roku 2025.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaša
Archivácia: 2025
Druh vína: Suché víno
Chuť: Ľahký, svieži a elegantný
Krajina: Juhoafrická republika
Obsah alkoholu: 12,5%
Odporúčaná teplota podávania: 7-10°C
Odporúčané servírovanie: Treska, mušle, špargľa
Odroda: Sauvignon blanc
Odroda v detaile: Sauvignon Blanc (100%)
Rok: 2021
Typ farby: Biele víno
Uzáver: skrutkovací
Zranie: 4 mesiace
sada: /whanau-pacific-sauvignon-blanc-box/
lahev: /whanau-pacific-sauvignon-blanc/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: