Castillo Santa Paulina Sauvignon Blanc 2020 Central Valley

€53,94 –50 %
Castillo Santa Paulina Sauvignon Blanc
€53,94 –50 % €27 / kartón €4,50 / 1 ks
Skladom (>5 kartón)

 

Iskrivé, svieže a zvodné ovocné biele víno. Farba je svetlo žltozelená. Suchá a svieža vôňa s tónmi bazy a zelených jabĺk. Chuť je čistá, iskrivo svieža, ale taktiež mäkká a guľatá, s množstvom bieleho ovocia (jabĺk a hrušiek). Dlhý, silný záver.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovocné biele víno z Čile

Čilské vína sú stále nevídane obľúbené vďaka svojej súdržnej vôni a chuti, ktoré sú spôsobené optimálnou zrelosťou zozbieraného hrozna. To sa veľmi dobre odráža vo vínach z prestížneho vinárstva Castillo Santa Paulina.

Iskrivo svieže a zvodné ovocné biele víno. Farba je svetlo žltozelená. Suchá, svieža vôňa s tónmi bazových plodov a zelených jabĺk. Chuť je čistá, iskrivo svieža, ale zároveň mäkká a guľatá, s množstvom bieleho ovocia (jablká a hrušky). Dlhý, silný záver.

Vinársky región Central Valley

Víno pochádza z viníc v Central Valley. Blízke hory a jedinečná poloha zabezpečujú chladné noci, ktoré umožňujú hroznu zachovať si svoju typickú chuť a zároveň vytvárajú úžasnú paletu. Nie je teda prekvapením, že tieto vína sú už dlho obľúbené medzi milovníkmi vína. Objednajte si toto vynikajúce víno za mimoriadne výhodnú cenu a vychutnajte si teplo čílskeho slnka vo svojom pohári!

Dodatočné parametre

Kategória: Biele víno
Archivace: 2023
Druh vína: Suché víno
Chuť: Svieže & Ovocné
Krajina: Chile
Obsah alkoholu: 12,5%
Odroda v detaile: Sauvignon Blanc (100%)
Rok: 2020
Typ farby: Biele víno
Vinárska oblasť: Central Valley
sada: /castillo-santa-paulina-sauvignon-blanc-box/
lahev: /castillo-santa-paulina-sauvignon-blanc/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: